Детально вивчив законорпроект по реформуванні медичної галузі МОЗ. Він реальний, спрямований для потреб пацієнта, є базовий гарантований рівень безоплатної медичної допомоги. Сьогодні пацієнти платять за все, як тільки переступили поріг медустанови.

Важливим у законопроекті є створення мотивації медикам заробляти, а не дивитися в кишеню пацієнта. Запропоновані тисячі поправок — абсурд, вони були виїденого яйця не варті.

Суттєвих зауважень я не знайшов, можливо 10-20, котрі не змінюють суть закону.

Закон для пацієнтів. Я це стверджую як лікар, котрий ще працює з 1969 року, як експерт з медицини з 2002 року. Заяви з трибуни, що цей закон сприятиме вимиранню — справедливі. Він сприятиме вимиранню лікаря-раба, бюрократа, безграмотного лікаря, великої частини непотрібних штатів у медицині.

Детально ознайомився із законопроектом, котрий пропонує Комітет ВРУ. Склад авторів — солянка зі всіх фракцій по одному-два, але всі члени комітету від Регіоналів, так званий опоблок. Вони підпишуться на все — лиш би гірше було для України. Цей законопроект дехто називає еволюційним. Я стверджую це совковий законопроект. Знову штати, ставки, адміністрування, декларації, ніякого розвитку медика.

Депутати, котрі проголосували за реформу медичної галузі МОЗовського закону зробили дуже важливу справу перш за все для людей і дали старт розвитку медицині нового типу в Україні.

Думаю, що мій досвід роботи в охороні здоровя дозволяє робити такі заключення, а вік — казати правду.

Напомним, сегодня Рада приняла медицинскую реформу: что изменится

ПОДЕЛИТЬСЯ