Мені цікаво, що ще має заявити грузинський злодій під Верховною Радою, щоб уже остаточно ні в кого не залишилося якихось ілюзій? Хоча серед людей, які висловлюють йому свою підтримку, навряд чи є ті, хто вслуховується в суть заяв.

А заявила ця особа без громадянства про необхідність негайного «розпуску барижної нацгвардії» та «закриття в штрафбати СБУ». Невже не ясно, що він уже остаточно виконує роль корисного ідіота для свого неначе б то ворога Владіміра Путіна.

За різними даними приблизно 10% всього складу нацполіції пройшли службу в АТО, а в нацгвардії цей відсоток вочевидь, значно вищий. Саме нацгвардія в ті кілька місяців, коли лише формувалася нова армія, складала основу опору сепаратистам і загарбникам. Це ж не лише батальйон імені Кульчицького, але й більшість добробатів, в тому числі й знаний Донбас, бійців якого свого часу зрадив і покинув помирати Грішин-Семненченко.

Яка сьогодні роль СБУ в протидії розвідувально-диверсійній та терористичній діяльності ворога, навіть говорити зайве. І це він може безкарно заявляти в країні, яка успішно веде війну проти ворога, якому сам Саакашвілі зі своїми псами-поліцаями та красивою, але, як виявилося, небоєздатною армією ганебно програв.

Читайте также: Саакашвили с треском проиграл в Тбилиси

Я вже писав тут, що Тбілісі й задницю самого Сакашвілі врятували не грузинські військові, а президенти трьох країн-членів НАТО плюс наш Ющенко, які туди прилетіли в ролі живого щита. І цей лузер міжнародного масштабу буде нас учити, що ми маємо в своєму домі робити, а якась маргінально-кримінальна маса готова йому кричати осанну та видряпати очі кожному, хто не молиться на їхню священну корову…

Його нарешті відправлять додому в Грузію, де на їхнього колишнього президента чекає відповідальність за чималий перелік кримінальних злочинів?

ПОДЕЛИТЬСЯ