Маю цікаву новину. Щойно зателефонували знайомі, які відпроваджували родича до Варшави. Так от, у цьому рейсі польського LOTу №LO 752 Київ-Варшава, що вилетів о 14.50 з Борисполя на борту виявилася ще одна екзотична пасажирка, яка нині вже третій день прогулює свою роботу. Це Юлія Володимирівна Тимошенко.

На моє обурення — летить на фініші Варшавського Безпекового Форуму підгаджувати Україні, почув ще одну новину — виявляється в Юлії Володимирівни Варшава — це тільки пункт пересадки. А кінцева точка, до якої вона реєструвала білет, як почув родич моїх знайомих — Женева.

От і гадаю: куди ж саме спрямувалася наша лідерка деструктивної опозиції? В Женеві є дуже хороша онкологічна клініка (це якщо вірне моє попереднє припущення), але ж у Женеві призначає свої зустрічі всім невдоволеним один відомий олігарх.

Коломойський не хоче бруднити свій дім на французькому березі женевського озера сумнівними гостями. Тому і Саакашвілі, й Онищенка з замголовредом проросійського видання Страна.уа, й ще деяких він приймає принципово в Женеві.

То куди ж їде наша депутатка-прогульниця? Може хтось має якусь точнішу інформацію?

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заплатила 141 тисячу доларів за зустріч з президентом США Дональдом Трампом

ПОДЕЛИТЬСЯ