Щодо пожежі в Кемерово, яка забрала життя вже 64 людей. За загиблими дітьми й молоддю, звісно, скорбимо, нехай навіть вони б ніколи не згадали добрим словом загиблих від рук російської воєнщини українців. Нехай навіть дружно по указці виходили на «утрєнніки» з плакатами «Крим-наш». Усе одно мирні жителі не заслужили такої страшної смерті.

Але мова не про них, а про Рассєю, яка устами своїх очільників на цій трагічній події зайвий раз розкрила свою гнилу й нелюдську суть.

Губернатор Кємєровської області Аман Тулєєв, який формально очолює штаб з ліквідації наслідків трагедії, так ні разу й не прибув на місце пожежі й не зустрівся з рідними загиблих і постраждалих. А першим його публічним коментарем з приводу трагедії було не співчуття, а… вдячність Путіну!!! Сказав наступне:

«Конечно, велика роль главы государства. Казалось бы, при такой нечеловеческой загрузке он лично позвонил, определил меры и просил передать соболезнования семьям погибших«.

Ось тут і маємо такий банальний і брутальний вияв прірви, яка відділяє цивілізацію й «русскій мір». А як у нас тепер знову багато появляється тих, що до цього «міра» прагнуть повернутися…

Читайте также: Пожар в ТРЦ Кемерово: охранник отключил пожарную сигнализацию после сигнала о возгорании

ПОДЕЛИТЬСЯ