Прессекретар Путлєра Пєсков не задумуючись підставив усіх вірних прислужників та просто корисних ідіотів в Україні. В його заяві прозвучало наступне:

  1. Нормандський формат не дасть жодного результату й не принесе миру на схід України.
  2. Не допоможе відновленню миру участь у процесі будь-яких країн — членів ЄС, НАТО, США тощо.
  3. Єдиний вихід з точки зору Кремля — прямі переговори учасників конфлікту (себе Раша до таких не зараховує, наполягає, що ми повинні вести прямі переговори з так званими ЛНР/ДНР).

Ніби нічого епохального — з Мордору різні заяви надходять, принаймні третій пункт вони регулярно повторюють. От тільки заяву необачно озвучили через день-два після бурі в нашій Раді, де в найрізноманітніших варіаціях ми те саме чули від наших псевдо-патріотів.

Третій пункт саме в такій редакції — це прерогатива Савченко. Ця особа найвідвертіше відпрацьовує рашистську версію, що в нас внутрішній громадянський конфлікт між «київською хунтою» та «хорошими хлопцями Захарченка й Плотницького», в якому в однаковій мірі «винні обидві сторони, тому й домовлятися з ними треба самим без посередників». Прямо подібне заявити поки ніхто крім цієї підсадної качки не наважувався.

А для тих, хто трохи обережніші, характерні два інші пункти. Адже пригадуємо весь цей вереск проти Нормандського формату, проти Мінських домовленостей, як невід’ємної його частини та проти ворожого західного світу, який тисне на нашу країну й заганяє її в мінський та нормандський тупики. Найкраще це колись вийшло в Оксани Сироїд: «Європа нас гвалтує!» Саме антизахідна риторика та ставка на ізоляціонізм домінували під час сутичок у Раді в четвер і п’ятницю від Самопомочі, Свободи, Батьківщини та частини «єврооптимістів» (тих, що імені російського олігарха Григоришина). Вони ж усі раніше в’яло, а в ці дні особливо жорстко вимагали: «Вийти, припинити, не піддаватися тиску, покладатися виключно на себе…» І все це приправляли соусом ультра-патріотизму.

А Пєсков узяв і продемонстрував, чию позицію насправді захищають борцуни…

Напомним, что Савченко вырвала микрофон у Турчинова, когда тот назвал Россию агрессором

ПОДЕЛИТЬСЯ