Мирослав Олешко

Чудова стаття Ігоря Роновича за 2015 рік, яку не гріх ще раз опублікувати та зберегти на сторінках мого сайту, з деякими правками, бо вже 2017…

От хочеться взяти і назвати війну війною, а не АТО, оголосити військовий стан і йти «перемагати без Порошенка».
Взяти і всеукраїнськи мобілізувати тих «переможців», які «перемогли би без Порошенка», підняти їх задниці з диванів, відібрати в них айфони. Всіх хто хоче і далі командувати арміями в твітері чекатиме розстріл за дезертирство. Кордон з Польщею буде перекритий, звичайно.
Взяти оцих «переможців», які вже би відвоювали Крим, Кубань і Сибір посадити в ржаві танки БТР і БМП, котрі заправлені патріотичним дизпаливом патріота Коломойського, вкраденим на Одеському НПЗ і так і не доставленим в ВСУ (тобто не посадити в незаправлені танки) і відправити перемагати.
«Перемагальну» піхоту вдягнути в броніки з березового пруття, видані волонтерським фондом Корбана і суперволонтером Ледокаїном Гетьмана.

Автомобілі «переможців» експопріювати на користь держави, а в будинках розквартирувати солдат. Хулє, у нас-переможців військовий стан. Бізнес… ой який нафіг бізнес? Які податкові кодекси, які ставки оподаткування? Які курси долара? Що таке долар?…. ви про що? Всі перемагаємо, всі на фронті!

Перемагальних самок (вибачте, не можу назвати жінками тих, хто хоче «перемагати» життями чужих чоловіків, одночасно зависаючи в спа-салонах мирних міст), та от самкам-переможцям видати по куваллді і відправити на танкові заводи працювати за сухпайок і пляшку кефіру. Я думаю, враховуючи кількість ржавих танків у нашій армії самкам-патріотам прийдеться працювати годин так по 16 на добу.

Ми ж сповідуємо традиції сталіна, «мінські договоряняки» і перемир’я нас не влаштовують.

Всю цю переможну рать очолить Парасюк на карому коні, який як Вільям Воллес в «Хороброму серці» буде налаштовувати цю всю переможну рать на ржавих незаправлених танках на перемогу.
Начальником Генштабу призначимо Соболєва, начальником паралельного Генштабу призначимо Семенченка. Шо би зливав всіх так, як у 2014 році. Коли пацани воювали, а воно в кафе пости строчило заради піару та проходження у владу.
Ой нє! Парасюк — це зрада, Коханівський так каже який салон краси атакував замість офісу Медведчука, Йуля наш президент! Та шо контракт з хуйлом підписала та ржала з ним, коли Грузію бомбили.
Яка Йуля???!! — Саакашвілі наш президент! Прямо зі Швейцарії буде командувать, де з Коломойським зустрічався.
Толя! Толя Гриценко повенен повести рать переможців на смертний бій з ворогом, він справжній полковник! Як ото тікав з Майдану в оточенні охоронців, так і тут буде землю загрибати.
Ні! — Свобода прийде, порядок наведе! Тільки патріотична сила партіотів, здатна захистити країну! Так само, як коли Тягнибок піарився за рахунок Шувалова на Інтері…

Хоча… яка хрен разніца в тому, хто буде очолювати цю країну в останні дні її існування, тому що дебіли вирішили «перемагати»….

І так, шановні обіжені «патріоти» можете і далі тримати свої голови в жопі страуса, але для всіх, хто в голові має мозок, а не вату, цілком очевидно і зрозуміло, що Україна своїм існуванням, ми всі своїми життями, своїми мирними містами, повинні передусім завдячувати двом людям — Турчинову і Порошенку. Всі інші втопили би країну у ріках крові, а деякі рулеголові здали би все до правого берега Дніпра.

Читайте так-же: Письмо из Донецка: не позвольте захватить Украину силами полезных идиотов

ПОДЕЛИТЬСЯ