Пам’ятаєте цей спосіб в боротьбі НКВД з підпіллям ОУН? Заходить до села спецгрупа перевдягнена в однострої УПА. Силою вимагають у місцевих мешканців харчів та одягу. А потім заїзджає НКВД і бере всіх хто дав — за сприяння антирадянським групам. Це — у другій половині 40-х років 20-го ст.

А от наші часи. СБУ бере на передачі хабаря агента НАБУ. Ну, буває. Важлива не помилка — а реакція на помилку.

Реакція — НАБУ звинувачує СБУ та ГПУ в зриві їхньої спецоперації. Але от біда, потерпіла заявляє, що не вона пропонувала хабар — їй пропонував хабар спершу представник іноземної компанії за незаконну легалізацію іноземців, а потім — агент НАБУ який чомусь просив її посприяти цій самій легалізації.

Що зробила потерпіла? Вона звернулася до правоохоронців — СБУ. Тобто зробила те, що мусила зробити за законом. Тобто — операція завершилася хеппі-ендом.

Читайте также: Дело НАБУ — ГМС: Луценко считает обоснованным подозрение агенту бюро

Тоді про який зрів операції говорить НАБУ? Як в уяві НАБУ виглядає НЕзірвана операція? Потерпілу таки примушують взяти хабар, а потім — за це беруть?

Знаєте як це називаться? Це називається провокаторство. Цей метод активно полюбляло використовувати сталінське НКВД.

НАБУ відверто заявляє, що бере на озброєння методи цієї організації?

Перше про що подумав коли почув заяву НАБУ про «зірвану спецоперацію» — уявив зажурені пики Сірожи і Заліщук: «Що і так можна було?»

ПОДЕЛИТЬСЯ