Мігель Лопес — керівник Дніпропетровського осередку Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі.
Це не справжнє ім’я, яке дали при народженні, це просто тюремне позивало. А раніше до 2000 років він був Юрієм Шмальком.
В кінці дев’яностих років юний Шмалько зі своїми подільниками налагодив ввезення наркотиків з Європи в Україну, довгий час жив в Амстердамі. Спеціалізувався на кокаїні і MDMA, відомому в народі як «екстазі».

Весь наркотичний товар Шмалько, так би мовити, дегустував, власним носом і ротом, про що не забував ділитися з читачами свого вузькоспеціалізованого сайту http://poteryashka.sitecity.ru.

В середині 2000-х років в Києві та Дніпропетровську було зафіксовано різке збільшення кількості випадків отруєння підлітків неякісними легкими наркотиками. Розслідування привело правоохоронців до групи Шмалько, який був оголошений в міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

З огляду, що Шмалько на той час став вже наркобароном, та ще й обзавівся віялом підроблених паспортів, поліція Нідерландів затримала його тільки в кінці 2009 року, після чого екстрадувала на батьківщину.

Некваплива вітчизняна судова машина винесла свій вердикт Шмалько-Лопесу тільки в квітні 2012 року, визнавши його винним у злочинах, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів і призначивши покарання у вигляді позбавлення волі на строк вісім з половиною років. Дивно, але наркоторговець Шмалько-Лопес провів за гратами лише кілька років, після чого «за хорошу поведінку» вийшов на волю.
Також у нього було конфісковано все майно.

Відсидівши неповні 8 років, Мігель зустрічається зі своєю коханою Оленою Лопес-Івановою, яка є фанаткою «руського мира» і яка просуває його в політику, де йому Давід Сакварелідзе, Михайло Саакашвілі та Слобадянник з Дерев’янком дають партійний квиток (як і його дружині).

У напарники наркоторговець взяв собі формального керівника Дніпропетровської обласної організації «Рух нових сил» Федора Свистуна, якому запропонував нескладну схему заробітку.
Місцеві активісти, які регулярно їздять до Києва на захист інтересів Міхо фактично за свій рахунок, напевно дуже здивуються, дізнавшись, що Лопес і Свистун отримували від партії по п’ятдесят тисяч гривень за кожен відправлений до Києва автобус з людьми. У цій сумі передбачені проїзд, харчування та «добові» з розрахунку 500 гривень на людину (делегати від Кривого Рогу та Новомосковська регулярно отримували таку суму). Однак ці гроші, крім витрат на оренду автобуса (близько 15 тисяч) осідали в кишенях цих двох ділків від політики…

Нічого дивного, якщо рахувати, що на лідера партії, самого Саакашвілі вже в Грузії чекає три роки в’язниці, а відомий посередник між Михайлом та Курченком Северіон Дангадзе до політики затримувався за кражу авто та підробку документів.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/24655442

ПОДЕЛИТЬСЯ