Всі наміри ливарюціонерів від Гриценка до Лещенка і від Саакашвілі до Шабуніна розбиваються о просте питання: “А далі що?”

Ну, от повалили ви злочинну владу, а що далі станеться?

На це запитання об’ємну відповідь нещодавно дав Мустафа Найєм, мовляв – повалимо і народ обере нову владу. На виборах.

А тепер обміркуємо. ВСІ серйозні рейтинги називають трьох фаворитів майбутніх виборічих перегонів, з яких власне і буде обирати народ. Це БПП, “Батьківщина” і Опозиційний блок. Уявимо на мить, що БПП вибори не виграє. Хто прийде до влади? Відповідь, або юлькани, або оппачі. Насправді – різниця не така вже велика. А враховуючи вже існуючий прецедент спроби ПРиБЮТу – нема гарантії, що тепер його таки не реалізують.

Чи розуміють все це ливалюціонери? А ви самі себе запитайте. Гриценко, Наливайченко – ці люди очолювали силові відомства. Вони – діючі політики. Лещенко, Гацько, Найєм – вони журналісти і громадські активісти з величезним стажем. Вони НЕ можуть не розуміти, між ким і ким відбувається вибір насправді.

Їхнє “проти злочинної влади” українською перекладається як “за Тимошенко” і “за регіоналів” – тільки вголос сказати вони це не наважуються. Аж надто підмочена репутація у тих, за кого вони топлять.

Але й це ще не кінець. Не називаючи імен тих, для кого вони брукують шлях до влади, частина ливалюціонерів свідомо намагаються уникнути відповідальності, аби скинути її на вібір народу, а невдовзі почати не менш запекло критикувати нову владу. Замовник знайдеться – не сумнівайтеся.

Все просто. Бо опинитися біля верстата, на укладанні бізнес-угод, або на організації певного виробництва для них – страшний сон. Крім боротися зі “злочинною владою”, більше вони не вміють НІ ЧОРТА.

ПОДЕЛИТЬСЯ